Apie mus

Lietuvos ir Slovakijos akcinė bendrovė „Grafobal Vilnius” yra pradininkė ir viena didžiausių spausdintos pakuotės gamybos įmonių Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Projektuojame, spausdiname, gaminame ir eksportuojame  pakuotes maisto pramonei ir kitiems gaminiams iš lygaus dėžučių kartono. Tai individualios ir grupinės, įvairių formų ir dydžių sulankstomos bei sudedamos dėžutės, įmautės ir  kita funkcinė pakuotė, tinkama pakuoti rankomis ir pakavimo mašinomis.

Konsultuojame visais pakuotės projektavimo ir gamybos klausimais.

Nuo 1995 metų AB „Grafobal Vilnius“ priklauso vienai didesnių Europoje pakuočių  spaudos ir gamybos įmonių grupei - „Grafobal Group“ (Bratislava, Slovakija).

Investavus į gamybinės veiklos  modernizavimą ir įmonės statybą, 2009 m.  AB „Grafobal Vilnius” persikėlė į  naujas gamybines-administracines patalpas  Naujosios Vilnios mikrorajone. Turime didesnį nei 10 000 m² gamybos, sandėliavimo ir administracijos patalpų plotą.

Mūsų spaustuvėje veikia Vokietijoje pagal naujausius pakuotės gamybai keliamus reikalavimus pagamintos „KBA Rapida“ ofsetinės spaudos mašinos.

Naujoji gamykla atitinka standartus, keliamus aukštos kokybės ir saugią maisto pramonės pakuotę gaminančiai įmonei. Visos suprojektuotos patalpos erdvios, patogios ir atitinka higienos bei saugos reikalavimus. Yra persirengimo ir poilsio kambariai, dvi mašinų stovėjimo aikštelės ir netgi krepšinio aikštelė.

Investicijos į naują gamyklą ir modernius įrengimus įgalina nuolat didinti gamybos apyvartą. 80% mūsų  gamybos sudaro užsienio klientų - didžiųjų tarptautinių ir kaimyninių šalių maisto pramonės įmonių užsakymai.

Produkcijos kokybei ir funkcionalumui  „Grafobal Vilnius” skiria ypatingą  dėmesį.

Įmonėje veikia kokybės kontrolės sistema. Esame sertifikuoti pagal tarptautinius ISO, FSC ir FOOD SAFETY SYSTEM CERTIFICATION 22000 FSSC 22000 standartus.

Mes tausojame gamtos išteklius ir ieškome alternatyvių energijos šaltinių.

Patirtį ir partnerystę – laikome nekintančiomis vertybėmis, kurios nulemia verslo  sėkmę, o raktas į sėkmę  - aukšta vidinė kultūra, šiuolaikiška vadyba, socialiai atsakingas požiūris į  dirbančius žmones.

Kviečiame bendradarbiauti su mumis ir mes pagaminsime  patogią, saugią ir gražią pakuotę Jūsų produktui.